Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

E-mailadressen

Orion ABC

Orion Office

We streven ernaar om voor de buitenwacht een centraal punt te hebben voor alle (digitale) post en (digitale) mailings. Om de werkzaamheden zo goed mogelijk te stroomlijnen en soepel te laten verlopen verzoeken wij u altijd een CC te sturen aan office@orionvolleybal.nl.

 

Voor de overige vragen/opmerkingen/acties willen wij u vragen om de volgende e-mailadressen te gebruiken:

* Algemene Zaken, Estrella Hermans:                     info@orionvolleybal.nl

* Financiële Zaken, Lobke Snippe:                           penningmeester@orionvolleybal.nl

* Ledenadministratie, Don Coers:                            ledenadministratie@orionvolleybal.nl

* Courtcrew, Minka de Weerd, Daniëlle Wellink:  courtcrew@orionvolleybal.nl

* Evenementen, Sabine, Wendy en Margot:             evenementen@orionvolleybal.nl

* Kleding, Renate, Kitty en Elsbeth:                           kleding@orionvolleybal.nl

* Marketing en Communicatie, Ruud Buiting:         marcom@orionvolleybal.nl

* Nieuws, Jaël Veenstra:                                               nieuws@orionvolleybal.nl

* Scheidsrechters Zaken, Rob Buiting:                      scheidsrechterszaken@orionvolleybal.nl

* Sociale media, Minka de Weerd:                             socialmedia@orionvolleybal.nl

* Technische commissie, Marco Buiting:                 technischecommissie@orionvolleybal.nl

* Trainers Zaken, Edwin Aalbers:                              trainers@orionvolleybal.nl

* Vriendenclub, René Wiggers, Jan Bosma:             vriendenclub@orionvolleybal.nl

* Vrijwilligers & Communicatie, Martine Merkx:   bestuur@orionvolleybal.nl

* Website, Lambiek Knepflé:                                      webmaster@orionvolleybal.nl

* Wedstrijd Zaken, Pauline Zoethout,
Ruud Buiting en Marieke Snippe:                              wedstrijdleiding@orionvolleybal.nl