• Rots tegelzetbedrijf
  • Albrand
  • Rabobank 2
  • Gafco
  • Hawi
  • Gringo’s
  • Rabobank
  • CAD2M
  • New York Pizza
  • Ubbink
  • Rabobank 3
  • Tieleman bouw
  • Netterden
  • Rensa
займ на карту онлайн
 

Heren 7-8

Wedstrijden en standen (Heren Eerste/tweede Klasse D)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
0Morgana DVO HS 100
0Morgana DVO HS 200
0Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 100
0VV Forza HS 100
0Skopein Wivoc HS 200
0Voorwaarts HS 200
0Rivo HS 100
0LIVO HS 300
0VIOS Eefde HS 200
0Labyellov HS 100

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
15 sep.21:00Bovo HS 4 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
25 sep.15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Gemini HS 5
2 okt.14:30Kerkemeijer Gemini HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
9 okt.15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - SV Loil HS 1
16 okt.16:30LIVO HS 5 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
6 nov.15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Actief '81 HS 1
20 nov.15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - AETOS HS 7
27 nov.15:30Dash HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
11 dec.15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - BVC'73 HS 3
15 jan.12:00Gemini HS 5 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
22 jan.15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Kerkemeijer Gemini HS 2
27 jan.21:00SV Loil HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
5 feb.15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - LIVO HS 5
15 feb.20:45Actief '81 HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
19 mrt.17:30AETOS HS 7 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
26 mrt.15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Dash HS 1
2 apr.14:30BVC'73 HS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
9 apr.15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Bovo HS 4

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
Selectie seizoen 2020-2021

Team H7/H8:

Sietse  Jager, midspeler
Nick Smeitink, libero
Jorn Gaastra, midspeler
Daan Zanting, passer/loper, diagonaal
Sem Berendsen, setter
Bram Bruggink, setter
Ties Buiting, passer/loper, midspeler
Merlijn Koster, setter
Tijs Wouters, passer/loper
Jurre Wassink, passer/loper
Jelte Bies, passer/loper
Lodewijk Jurgens, midspeler
Thijs Assink, passer/loper, midspeler
Axel Brouwer, passer/loper
Mohamed  Yasir, passer/loper

Staf:

Trainers:
Marco Buiting en Albert Reinders
Teammanager en Contactpersoon:
H7 Marco Buiting
H8 Albert Reinders

Competitie:

Heren eerste/tweede  klasse D

Training:

Rozengaarde: Maandag 19.00 – 20.30 uur
SaZa Arena: Woensdag 19.30 – 21.00 uur