• Gringo’s
  • Rabobank 2
  • CAD2M
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Rensa
  • Ubbink
  • Netterden
  • New York Pizza
  • Tieleman bouw
  • Albrand
  • Hawi
  • Gafco
  • Rabobank 3
  • Rabobank
займ на карту онлайн
 

Heren 7-8

Wedstrijden en standen (Heren Eerste/tweede Klasse D)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
1Dros-Alterno HS 5416
2Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1415
3Nuovo HS 1415
4Grol HS 1412
5Gemini HS 2311
6KSH HS 137
7Morgana DVO HS 236
8Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 746
9LIVO HS 424
10Skopein Wivoc HS 233
11Bovo HS 233
12Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 632

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
Vervallen:KSH HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
Vervallen:Dros-Alterno HS 5 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
Vervallen:Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Gemini HS 2
Vervallen:Skopein Wivoc HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
Vervallen:Nuovo HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
Vervallen: 12 dec.16:00Bovo HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
9 jan.15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - LIVO HS 4
30 jan.15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Bovo HS 2
6 feb.15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - KSH HS 1
13 feb.15:30Morgana DVO HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
27 feb.17:30Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
1 mrt.0:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
6 mrt.15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Grol HS 1

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
28 nov. - -
21 nov. - -
14 nov. - -
07 nov. - -
31 okt. - -
10 okt.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Dros-Alterno HS 51-3
30 sep.Gemini HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 74-0
26 sep.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Nuovo HS 11-3
19 sep.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Skopein Wivoc HS 23-1
Selectie seizoen 2020-2021

Team H7/H8:

Sietse  Jager, midspeler
Nick Smeitink, libero
Jorn Gaastra, midspeler
Daan Zanting, passer/loper, diagonaal
Sem Berendsen, setter
Bram Bruggink, setter
Ties Buiting, passer/loper, midspeler
Merlijn Koster, setter
Tijs Wouters, passer/loper
Jurre Wassink, passer/loper
Jelte Bies, passer/loper
Lodewijk Jurgens, midspeler
Thijs Assink, passer/loper, midspeler
Axel Brouwer, passer/loper
Mohamed  Yasir, passer/loper

Staf:

Trainers:
Marco Buiting en Albert Reinders
Teammanager en Contactpersoon:
H7 Marco Buiting
H8 Albert Reinders

Competitie:

Heren eerste/tweede  klasse D

Training:

Rozengaarde: Maandag 19.00 – 20.30 uur
SaZa Arena: Woensdag 19.30 – 21.00 uur