• New York Pizza
  • Gafco
  • Ubbink
  • Albrand
  • Rabobank 3
  • Seesing
  • Dales
  • Rabobank 2
  • Tieleman bouw
  • Syrtaki
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Myrtax
  • Rabobank
  • Hollards
  • Gringo’s
  • Lindenhovius
займ на карту онлайн
 

Heren 7

Wedstrijden en standen (Heren tweede klasse D)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
1Volga HS 222107
2Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 72278
3Brevolk HS 12271
4Morgana DVO HS 32267
5Skopein Wivoc HS 32266
6Actief '81 HS 12258
7Vollverijs HS 12256
8SV Loil HS 12245
9De Hofnar-Bovo HS 42237
10The Phantoms HS 22236
11VIOS Eefde HS 32228
12Dash HS 22211

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
20 apr.Labyellov HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 70-3
10 apr.The Phantoms HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 71-3
06 apr.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Brevolk HS 13-1
23 mrt.Skopein Wivoc HS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 72-3
16 mrt.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Vollverijs HS 14-0
09 mrt.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - SV Loil HS 14-0
13 feb.Actief '81 HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 72-3
09 feb.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Morgana DVO HS 33-1
02 feb.Dash HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 71-3
26 jan.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Volga HS 20-4
19 jan.De Hofnar-Bovo HS 4 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 71-3
12 jan.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - VIOS Eefde HS 33-1
15 dec.Brevolk HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 71-3
08 dec.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Skopein Wivoc HS 33-1
22 nov.Vollverijs HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 73-2
17 nov.SV Loil HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 72-3
10 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Actief '81 HS 13-1
03 nov.Morgana DVO HS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 73-1
20 okt.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Dash HS 24-0
10 okt.Volga HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 74-0
Selectie seizoen 2018-2019

Team:

Bovenste rij v.l.n.r.:
Sietse  Jager
Noah  Wortelboer
Justin  Schouten
Stijn Kettelarij
Marco Buiting

Onderste rij v.l.n.r.:
Ruben  Jolink
Pjotr  Stadens
Mohamed  Yasir
Nick  Smeitink

Staf:

Trainers:
Maandag: Jordi van Andel
Woensdag: Peter-Paul Dijkman
Teammanager: Mohamed  Yasir

Competitie:

Heren tweede klasse D

Training:

Rozengaarde: maandag 20.00 – 21.30 uur
SaZa Arena: woensdag 19.30 – 21.00 uur