• New York Pizza
  • Dales
  • Seesing
  • Rabobank 3
  • Lindenhovius
  • Rabobank 2
  • Ubbink
  • Tieleman bouw
  • Syrtaki
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Rabobank
  • Myrtax
  • Hollards
  • Gringo’s
  • Albrand
  • Gafco
займ на карту онлайн
 

Dames 6

Wedstrijden en standen (Derde klasse H)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
1VIOS Beltrum DS 21362
2TOHP DS 31248
3Skopein Wivoc DS 21346
4KSV DS 41336
5Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 61233
6Focus DS 41333
7Morgana DVO DS 71331
8Kerkemeijer Gemini DS 51325
9KSV DS 51222
10Volga DS 51222
11Revoc DS 31311
12Blok '71 DS 21311

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
23 jan.21:00Revoc DS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6
1 feb.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - Kerkemeijer Gemini DS 5
14 feb.21:00KSV DS 4 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6
20 feb.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - TOHP DS 3
7 mrt.15:30Morgana DVO DS 7 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6
14 mrt.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - Focus DS 4
21 mrt.12:30Skopein Wivoc DS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6
28 mrt.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - Volga DS 5
3 apr.19:00KSV DS 5 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6
18 apr.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - Blok '71 DS 2

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
18 jan.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - VIOS Beltrum DS 21-3
11 jan.TOHP DS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 64-0
12 dec.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - KSV DS 53-2
07 dec.Volga DS 5 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 60-4
30 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - Skopein Wivoc DS 22-3
16 nov.Focus DS 4 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 62-3
Selectie seizoen 2019-2020

Team:

1.   Daphne Wegman
2.  Maartje Willemsen
3.  Nady Koster
4.  Aimée Kempers
5.  Roos van Baalen
7.  Lana Koster
8.  Meike Sterk
11. Romy Derksen

Staf:

Trainster: Annemieke Koster

Competitie:

Dames Derde klasse H

Training:

Kleurrijk: Maandag 19.30-21.00 uur veld 1
SaZa Arena: Woensdag 19.30-21.00 uur veld 2