• Ubbink
  • Syrtaki
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Rabobank 2
  • Albrand
  • Hollards
  • Seesing
  • Gafco
  • Lindenhovius
  • Dales
  • Myrtax
  • New York Pizza
  • Tieleman bouw
  • Rabobank 3
  • Rabobank
  • Gringo’s
займ на карту онлайн
 

Dames 6

Wedstrijden en standen (Derde klasse H)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
1VIOS Beltrum DS 21048
2Skopein Wivoc DS 21136
3TOHP DS 3934
4KSV DS 4930
5Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6929
6Focus DS 41025
7Volga DS 51021
8Morgana DVO DS 71121
9Kerkemeijer Gemini DS 51020
10KSV DS 51020
11Blok '71 DS 2108
12Revoc DS 3118

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
11 jan.14:00TOHP DS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6
18 jan.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - VIOS Beltrum DS 2
23 jan.21:00Revoc DS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6
1 feb.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - Kerkemeijer Gemini DS 5
14 feb.21:00KSV DS 4 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6
20 feb.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - TOHP DS 3
7 mrt.15:30Morgana DVO DS 7 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6
14 mrt.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - Focus DS 4
21 mrt.12:30Skopein Wivoc DS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6
28 mrt.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - Volga DS 5
3 apr.19:00KSV DS 5 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
07 dec.Volga DS 5 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 60-4
30 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - Skopein Wivoc DS 22-3
16 nov.Focus DS 4 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 62-3
09 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - Morgana DVO DS 73-1
02 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6 - KSV DS 43-2
19 okt.Kerkemeijer Gemini DS 5 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 61-3
Selectie seizoen 2019-2020

Team:

1.   Daphne Wegman
2.  Maartje Willemsen
3.  Nady Koster
4.  Aimée Kempers
5.  Roos van Baalen
7.  Lana Koster
8.  Meike Sterk
11. Romy Derksen

Staf:

Trainster: Annemieke Koster

Competitie:

Dames Derde klasse H

Training:

Kleurrijk: Maandag 19.30-21.00 uur veld 1
SaZa Arena: Woensdag 19.30-21.00 uur veld 2