• Ubbink
  • Gafco
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Lindenhovius
  • Seesing
  • Albrand
  • Syrtaki
  • New York Pizza
  • Gringo’s
  • Hollards
  • Myrtax
  • Tieleman bouw
  • Rabobank 3
  • Rabobank
  • Rabobank 2
  • Dales
займ на карту онлайн
 

Heren 6

Wedstrijden en Standen (Heren eerste klasse C)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
1Volga HS 2628
2Morgana DVO HS 1627
3Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1723
4Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6720
5Grol HS 1518
6Grol HS 2714
7VIOS Eefde HS 2612
8KSH HS 1411
9S.C. GORSSEL HS 1611
10Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7711
11Skopein Wivoc HS 264
12De Hofnar-Bovo HS 351

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
14 nov.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6 - Volga HS 2
21 nov.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6 - Grol HS 2
30 nov.16:45Grol HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6
14 dec.17:45Morgana DVO HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6
9 jan.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6 - De Hofnar-Bovo HS 3
18 jan.16:45Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6
23 jan.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6 - Skopein Wivoc HS 2
6 feb.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6 - VIOS Eefde HS 2
5 mrt.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6 - S.C. GORSSEL HS 1
11 mrt.20:30Volga HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
05 nov.S.C. GORSSEL HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 61-3
02 nov.VIOS Eefde HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 63-2
17 okt.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6 - KSH HS 10-4
12 okt.Skopein Wivoc HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 60-4
03 okt.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 11-3
28 sep.De Hofnar-Bovo HS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 60-4
19 sep.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 73-2
Selectie seizoen 2019-2020

Team:

1.  Tim Geurtzen
2.  Hennie van Haarlem
3.  Jurgen Anneveldt
5.  Edwin Aalbers
6.  Mark Luesink
7.  Jeroen Westdijk
8.  Maarten Damen
9.  Rob Koekoek
11. Frank van Minnen
12. Patrick Ruesink

Staf:

Trainer: Hugo Slutter
Teammanager: Mark Luesink

Competitie:

Heren eerste klasse C

Training:

SaZa sportzaal: dinsdag 21.00 – 22.30 uur veld 6

Teamsponsoren