• Myrtax
  • Gafco
  • Tieleman bouw
  • Albrand
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Syrtaki
  • Gringo’s
  • Rabobank 3
  • Dales
  • Lindenhovius
  • Rabobank
  • Rabobank 2
  • New York Pizza
  • Ubbink
  • Hollards
  • Seesing
займ на карту онлайн
 

Heren 4

Wedstrijden en standen (Promotieklasse B)

Standen

#Team Wedstr.Punten
1LIVO HS 11465
2VIOS Eefde HS 11458
3Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 41446
4Auto van Oort/Rebelle HS 21445
5BVC'73 HS 21444
6Kerkemeijer Gemini HS 11336
7Tornax HS 11428
8Avior HS 41326
9Elite/Dynamo HS 11424
10De Hofnar-Bovo HS 21316
11WIOS HS 11316
12LIVO HS 3146

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
1 feb.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - WIOS HS 1
8 feb.17:00Elite/Dynamo HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
3 mrt.21:15VIOS Eefde HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
14 mrt.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - De Hofnar-Bovo HS 2
21 mrt.14:00LIVO HS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
28 mrt.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - LIVO HS 1
1 apr.21:15Tornax HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
18 apr.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Avior HS 4

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
25 jan.Kerkemeijer Gemini HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 41-3
18 jan.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Auto van Oort/Rebelle HS 23-2
11 jan.BVC'73 HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 43-1
14 dec.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Tornax HS 13-1
07 dec.LIVO HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 43-1
30 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - LIVO HS 34-0
Selectie seizoen 2019-2020

Teamleden:

1. Jelmer Clephas
. . Jeroen Luesink
3. Teun Merkx
4. Thomas Zanting
5. Bas Jansen
6. Floor Siegers
7. Jaap Löwenthal
8. Tim Ruesen
9. Timo van den Hazel
10. Niels Barts
11. Stefan Voltman

Staf:

Trainer: Noah van Dam
Coach: Marco Buiting

Competitie:

Heren Promotieklasse B

Trainen:

SaZa Arena: dinsdag 19.30 – 21.30 uur veld 1
Kleurrijk: donderdag: 20.00 – 22.00  uur

Wedstrijdverslagen