• Bax
  • Ubbink
  • Albrand
  • Gringo’s
  • Groeiend Groen
  • Myrtax
  • Kotec
  • Heidesmid
  • Intechrity
  • Het Wapen van Heeckeren
  • Dales
  • Peer
  • Syrtaki
  • De Groes
  • Internet Huis
  • Seesing
  • Hollards
  • New York Pizza
  • Gira Sole
  • Heilbron
  • Conratio
  • Lindenhovius
займ на карту онлайн
 

Heren 4

Wedstrijden en standen (Promotieklasse B)

Standen

#Team Wedstr.Punten
1Kerkemeijer Gemini HS 1416
2AETOS HS 3516
3Orion Volleybal Doetinchem HS 4514
4VIOS Eefde HS 1313
5Tornax HS 1511
6LIVO HS 3410
7BVC'73 HS 248
8LIVO HS 137
9WIOS HS 136
10Grol HS 143
11Morgana DVO HS 121

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
3 nov.16:00Tornax HS 1 - Orion Volleybal Doetinchem HS 4
10 nov.11:00Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Grol HS 1
17 nov.16:30BVC'73 HS 2 - Orion Volleybal Doetinchem HS 4
8 dec.11:00Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Morgana DVO HS 1
15 dec.16:30Kerkemeijer Gemini HS 1 - Orion Volleybal Doetinchem HS 4
12 jan.11:00Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - LIVO HS 1
15 jan.20:00VIOS Eefde HS 1 - Orion Volleybal Doetinchem HS 4
26 jan.11:00Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - LIVO HS 3
31 jan.21:00AETOS HS 3 - Orion Volleybal Doetinchem HS 4
9 feb.11:00Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Tornax HS 1
16 feb.16:45Grol HS 1 - Orion Volleybal Doetinchem HS 4

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
20 okt.Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - AETOS HS 33-1
13 okt.LIVO HS 3 - Orion Volleybal Doetinchem HS 43-1
06 okt.Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - VIOS Eefde HS 11-3
29 sep.LIVO HS 1 - Orion Volleybal Doetinchem HS 41-3
22 sep.Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - WIOS HS 13-1
Selectie seizoen 2018-2019

Teamleden:

Stefan Voltman
Thomas Zanting
Teun Merkx
Jeroen Luesink
Floor Siegers
Jelmer Clephas
Alek Aleksov
Jelte Stelwagen
Timo Lenderink
Bas Jansen
Jens Reinders
Niels Barts

Staf:

Trainers:
Dinsdag: Karel Mollevanger
Donderdag: Freek / Marco Buiting

Competitie:

Heren Promotieklasse B

Trainen:

SaZa Arena: dinsdag 19.30 – 21.30 uur
Donderdag: 18.00 – 19.30 uur