• Lindenhovius
  • Dales
  • Tieleman bouw
  • Myrtax
  • Rabobank
  • Syrtaki
  • Albrand
  • Seesing
  • Rabobank 3
  • Hollards
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Gafco
  • Rabobank 2
  • New York Pizza
  • Ubbink
  • Gringo’s
займ на карту онлайн
 

Heren 4

Wedstrijden en standen (Promotieklasse B)

Standen

#Team Wedstr.Punten
1LIVO HS 1732
2VIOS Eefde HS 1730
3Auto van Oort/Rebelle HS 2725
4Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4723
5BVC'73 HS 2719
6Tornax HS 1613
7WIOS HS 1712
8Kerkemeijer Gemini HS 1511
9Elite/Dynamo HS 169
10De Hofnar-Bovo HS 256
11Avior HS 456
12LIVO HS 374

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
14 nov.21:00De Hofnar-Bovo HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
30 nov.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - LIVO HS 3
7 dec.16:30LIVO HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
14 dec.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Tornax HS 1
11 jan.16:30BVC'73 HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
18 jan.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Auto van Oort/Rebelle HS 2
25 jan.16:30Kerkemeijer Gemini HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
1 feb.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - WIOS HS 1
8 feb.17:00Elite/Dynamo HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
3 mrt.21:15VIOS Eefde HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
14 mrt.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - De Hofnar-Bovo HS 2

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
09 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - VIOS Eefde HS 11-3
02 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Elite/Dynamo HS 13-1
26 okt.WIOS HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 41-3
12 okt.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Kerkemeijer Gemini HS 12-3
04 okt.Auto van Oort/Rebelle HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 42-3
28 sep.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - BVC'73 HS 23-1
Selectie seizoen 2019-2020

Teamleden:

1. Jelmer Clephas
. . Jeroen Luesink
3. Teun Merkx
4. Thomas Zanting
5. Bas Jansen
6. Floor Siegers
7. Jaap Löwenthal
8. Tim Ruesen
9. Timo van den Hazel
10. Niels Barts
11. Stefan Voltman

Staf:

Trainer: Noah van Dam
Coach: Marco Buiting

Competitie:

Heren Promotieklasse B

Trainen:

SaZa Arena: dinsdag 19.30 – 21.30 uur veld 1
Kleurrijk: donderdag: 20.00 – 22.00  uur

Wedstrijdverslagen