• Gafco
  • Ubbink
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Albrand
  • Dales
  • Seesing
  • Lindenhovius
  • Gringo’s
  • Rabobank 2
  • Tieleman bouw
  • Myrtax
  • Syrtaki
  • Rabobank 3
  • Rabobank
  • New York Pizza
  • Hollards
займ на карту онлайн
Wedstrijden en standen (Derde klasse H)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
1Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 51351
2TOHP DS 31350
3Grol DS 31446
4De Hofnar-Bovo DS 51345
5KSH DS 21337
6KSV DS 51334
7Elite/Dynamo DS 41332
8Boemerang DS 31331
9KSH DS 31227
10Labyellov DS 21314
11sv SOCII DS 11314
12SV Halle DS 3139

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
24 jan.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - De Hofnar-Bovo DS 5
29 jan.21:00TOHP DS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5
7 feb.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - Labyellov DS 2
14 feb.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - KSH DS 3
25 feb.20:45Grol DS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5
14 mrt.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - Boemerang DS 3
22 mrt.19:00KSV DS 5 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5
4 apr.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - Elite/Dynamo DS 4
12 apr.19:15KSH DS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
17 jan.sv SOCII DS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 50-4
10 jan.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - SV Halle DS 33-1
19 dec.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - Grol DS 33-1
13 dec.Elite/Dynamo DS 4 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 52-3
06 dec.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - KSV DS 53-1
22 nov.Boemerang DS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 52-3
Selectie seizoen 2018-2019

Teamleden:

Karin Bazen-Beskers
Iris Bolder
Diane te Brake
Marlot Cornielje
Ineke Garretsen
Margot Hendriksen
Loes van de Kempe
Caroline Leferink
Inge Raaijman
Myrthe Steen-Smit
Esmée Valk
Monique Weijers

Staf

Teamcoördinator: Margot Hendriksen

Competitie:

Dames derde klasse H

Training:

Metzo College: Maandag 19.30 – 21.00 uur