• Seesing
  • Albrand
  • Rabobank
  • Rabobank 2
  • Myrtax
  • Gringo’s
  • Tieleman bouw
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Lindenhovius
  • Ubbink
  • Rabobank 3
  • Hollards
  • Gafco
  • New York Pizza
  • Dales
  • Syrtaki
займ на карту онлайн
 

Dames 5

Kaboem Dames 5

Wist U dat de meiden van Rabobank Orion Volleybal Doetinchem het leukste team van de Achterhoek vormen, de teamnaam overigens wel erg lang vinden, meedraaien bovenin en gaan voor de platte wagen, al weer druk bezig zijn met de voorbereidingen voor de violenactie, de derde set altijd de moeilijkste set vinden, dol zijn op moijto’s, altijd asperges uit de muur trekken, heel goed op een tandem kunnen fietsen, een gemiddelde opkomst van tien vrouwen hebben bij de training, veel organiseren voor de vereniging, een trainer, coach en bonuscoach hebben, een Facebook-pagina hebben en dat ze te weinig volgers hebben.

 

Wedstrijden en standen (Derde klasse H)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
0Revoc DS 300
0VIOS Beltrum DS 200
0TOHP DS 300
0Blok '71 DS 200
0KSV DS 500
0Volga DS 500
0Skopein Wivoc DS 200
0Focus DS 400
0Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 600
0KSV DS 400
0Kerkemeijer Gemini DS 500
0Morgana DVO DS 700

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
20 sep.20:30ACE'19 DS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5
26 sep.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - KSH DS 1
4 okt.19:00VV Forza DS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5
10 okt.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - Seesing Personeel | Longa`59 DS 3
18 okt.20:00Rivo DS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5
31 okt.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - SV Loil DS 1
6 nov.21:00Tornax DS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5
14 nov.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - Halley DS 4
28 nov.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - Kerkemeijer Gemini DS 4
7 dec.12:00LIVO DS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5
10 jan.19:15KSH DS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5
16 jan.20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - VV Forza DS 2

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
Selectie seizoen 2018-2019

Teamleden:

Karin Bazen-Beskers
Iris Bolder
Diane te Brake
Marlot Cornielje
Ineke Garretsen
Margot Hendriksen
Loes van de Kempe
Caroline Leferink
Inge Raaijman
Myrthe Steen-Smit
Esmée Valk
Monique Weijers

Staf

Teamcoördinator: Margot Hendriksen

Competitie:

Dames derde klasse H

Training:

Metzo College: Maandag 19.30 – 21.00 uur