• New York Pizza
  • Tieleman bouw
  • Albrand
  • Gringo’s
  • Rabobank
  • Gafco
  • Rabobank 3
  • Dales
  • Syrtaki
  • Rabobank 2
  • Lindenhovius
  • Seesing
  • Myrtax
  • Ubbink
  • Hollards
  • Rots tegelzetbedrijf
займ на карту онлайн
 

Jongens C2

Wedstrijden en standen (1e Klasse A Eerste helft)

Huidige stand

DatumThuisploeg UitploegResultaat
18 jan.De Hofnar-Bovo JC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 22-3
14 dec.De Hofnar-Bovo JC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 23-1
07 dec.Rivo Rijssen JC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 23-1
30 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 2 - Apollo 8 JC 11-3
23 nov.Innovatiemakelaars.nl WSV JC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 24-0
16 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 2 - Innovatiemakelaars.nl WSV JC 11-3

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
25 jan.12:00Apollo 8 JC 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 2
1 feb.11:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 2 - Vrivo JC 1
8 feb.12:00Vrivo JC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 2
29 feb.9:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 2 - Rivo Rijssen JC 1
7 mrt.12:30Skopein Wivoc JC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 2
14 mrt.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 2 - De Hofnar-Bovo JC 1
21 mrt.11:30Rivo Rijssen JC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 2
28 mrt.11:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 2 - Skopein Wivoc JC 1
18 apr.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 2 - Apollo 8 JC 2

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
18 jan.De Hofnar-Bovo JC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 22-3
14 dec.De Hofnar-Bovo JC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 23-1
07 dec.Rivo Rijssen JC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 23-1
30 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 2 - Apollo 8 JC 11-3
23 nov.Innovatiemakelaars.nl WSV JC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 24-0
16 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 2 - Innovatiemakelaars.nl WSV JC 11-3
Selectie 2019-2020

Team

1. Boas Lievers
3. Twan Böhmer
4. Floris Willemsen
5. Loek van Veldhuizen
6. Yannick Böhmer
7. Tijn Baten
10. Matthijs Hetterscheid

Staf

Coaches: René Böhmer
Monique Boland

Competitie

Jongens C Eerste Klasse A eerste helft

Training

SaZa Sportzaal: Dinsdag 18.00-19.30 uur veld 5 en 6
Donderdag 18.30-20.00 uur veld 5 en 6