• Rabobank 3
  • Ubbink
  • Seesing
  • Lindenhovius
  • Tieleman bouw
  • Rabobank
  • Albrand
  • Gringo’s
  • Dales
  • Gafco
  • Syrtaki
  • Rabobank 2
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Myrtax
  • New York Pizza
  • Hollards
займ на карту онлайн
 

Jongens B1

Extra meters om stappen vooruit te maken

Jongens B1  is een voedvijver van voornamelijk de huidige NOJK C- en B- selectie.
In de competitie presteert het team ook naar behoren. Na het kampioenschap in de Topklasse C en een tweede plek van Nederland in de gesloten club (NGJK) afgelopen seizoen, werd de eerste helft in het Jongens B1 huidige seizoen in de Topklasse B afgesloten met een keurige  derde plek.
Niet alleen wordt er op dit niveau al lekker meegespeeld door de zeer jonge groep, de kern van de spelersgroep maakt naast het eigen programma extra meters bij jongens A, Heren 7, de vrijdagavond techniektraining, plus op de zondag de AVA de extra meters om de stappen vooruit te maken.
De vaste trainers, Jordi/Karel/Hans, en vaste coaches te weten Jeanet en Mathilde zijn de begeleiders in het ontwikkelproces. Dat belooft wat voor  de toekomst.

Wedstrijden en standen (Topklasse A tweede helft)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
1Dros-Alterno JB 11046
2Twente '05 JB 11044
3Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 11027
4Twente '05 JB 21017
5SSS JB 11014
6DIOS JB 1102

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
13 apr.Set Up (IJsselmuiden) JB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 11-3
06 apr.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1 - Hadybo JB 14-0
23 mrt.Twente '05 JB 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 10-4
16 mrt.Twente '05 JB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 14-0
14 mrt.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1 - Twente '05 JB 10-4
09 mrt.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1 - Twente '05 JB 22-3
Selectie seizoen 2018-2019

Team:

Beau Wortelboer
Sem Berendsen
Bram Bruggink
Ties Buiting
Merlijn Koster
Tijs Wouters
Koen Sanders
Jurre Wassink
Niels van Esch

Staf:

Trainer: Karel Mollevanger

Competitie:

Jongens B Topklasse A Eerste helft

Training:

SaZa sportzaal: Dinsdag en donderdag 18.00 – 19.30 uur