• Gringo’s
  • Rabobank 3
  • Rabobank
  • Myrtax
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Ubbink
  • Seesing
  • Rabobank 2
  • Albrand
  • Syrtaki
  • Gafco
  • Lindenhovius
  • Dales
  • Tieleman bouw
  • New York Pizza
  • Hollards
займ на карту онлайн
 

Jongens B1

Wedstrijden en standen (Topklasse)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
1Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 11040
2Twente '05 JB 11035
3Dros-Alterno JB 11032
4Avior JB 11030
5VVH JB 11013
6AETOS JB 1100

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
8 feb.11:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1 - Reflex JB 1
8 feb.13:30SV Dynamo Apeldoorn JB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1
7 mrt.9:00VVH JB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1
7 mrt.11:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1 - Sudosa-Desto JB 1
21 mrt.10:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1 - Avior JB 1
21 mrt.12:30Twente '05 JB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1
28 mrt.9:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1 - SV Dynamo Apeldoorn JB 1
28 mrt.13:00Reflex JB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1
4 apr.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1 - VVH JB 1
4 apr.15:00Sudosa-Desto JB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1
18 apr.9:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1 - Dros-Alterno JB 1
18 apr.13:00Voorsterslag/VC Zwolle JB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
25 jan.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1 - Voorsterslag/VC Zwolle JB 14-0
25 jan.Dros-Alterno JB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 12-3
18 jan.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1 - Twente '05 JB 14-0
18 jan.Avior JB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 10-4
14 dec.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1 - AETOS JB 14-0
30 nov.VVH JB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 10-4
Selectie seizoen 2019-2020

Team:

1. Beau Wortelboer
2. Jelte Bies
3. Thijs Assink
4. Tijs Wouters
5. Koen Sanders
6. Merlijn Koster
8. Sem Berendsen
9. Ties Buiting
11. Jurre Wassink
12. Bram Bruggink

Staf:

Trainer: Jordi van Andel

Competitie:

Jongens B Topklasse A eerste helft

Training:

SaZa sportzaal: maandag 18.30-20.00 uur veld 5
SaZa Arena: donderdag 18.00-19.30 uur veld 4