• New York Pizza
  • Albrand
  • Rabobank
  • Lindenhovius
  • Seesing
  • Dales
  • Syrtaki
  • Tieleman bouw
  • Hollards
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Gringo’s
  • Rabobank 2
  • Gafco
  • Rabobank 3
  • Myrtax
  • Ubbink
займ на карту онлайн

Meisjes B4

Wedstrijden en standen (Derde Klasse G Tweede helft)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
1Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 3945
2Givo'92 MB 1930
3VIOS Eefde MB 1930
4SV Loil MB 1928
5Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 4924
6BVC'73 MB 1924
7Dash MB 3915
8TOHP/KSH MB 2912
9WIK Steenderen MB 299
10Auto van Oort/Rebelle MB 298

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
30 mrt.11:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 4 - Volga MB 2
6 apr.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 4 - Focus MB 2
13 apr.13:00Elite/Dynamo MB 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 4

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
23 mrt.KSV MB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 40-4
16 mrt.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 4 - Rivo MB 14-0
09 mrt.Dash MB 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 43-2
23 feb.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 4 - Boemerang MB 10-4
09 feb.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 4 - BVC'73 MB 10-4
26 jan.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 4 - Blok '71 MB 34-0
19 jan.Morgana DVO MB 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 41-3
12 jan. - -
15 dec.SV Loil MB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 43-1
08 dec.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 4 - WIK Steenderen MB 23-1
24 nov.Dash MB 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 41-3
10 nov.Auto van Oort/Rebelle MB 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 40-4
03 nov.BVC'73 MB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 43-1
27 okt.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 4 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 30-4
20 okt.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 4 - TOHP/KSH MB 23-1
13 okt.Givo'92 MB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 41-3
29 sep.VIOS Eefde MB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 43-1
Selectie seizoen 2018-2019

Team:

Anouk Bannink
Noor Jacobs
Marith Jager
Daphne Jansen
Lieselotte Jansen
Mai Khongyuen
Min Khongyuen
Lonneke Kranenburg
Simone Slotman
Vera de Vries
(Eline Gerner)

Staf:

Trainer: Jaap Löwenthal

Competitie:

Meisjes B 3e Klasse G Eerste helft

Training:

SaZa Arena:
Teamtraining woensdag 18.00-19.30 uur
Techniektraining vrijdag 19.30-21.00 uur

Teamsponsor