• Tieleman bouw
  • Hollards
  • Gafco
  • Gringo’s
  • Rabobank 2
  • Myrtax
  • Syrtaki
  • Rabobank 3
  • Rabobank
  • Dales
  • New York Pizza
  • Ubbink
  • Albrand
  • Seesing
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Lindenhovius
займ на карту онлайн

Orion historie seizoen 2016-2017

Hoogtepunten seizoen 2016 – 2017

  • Heren 1 wint voor de 3e keer de beker door overwinning op Dynamo
  • De Super Sunday is een nieuw fenomeen: dames 1 en heren 1 spelen achter elkaar op de zondag
  • Er wordt een Achterhoekse Super SundayCup georganiseerd door Minka de Weerd: jeugd speelt op hoofdveld en D1/H1 zijn court crew
  • Wijnand Geerdink wordt de nieuwe voorzitter van de Stichting
  • Heren 1 behaalt finale play-offs maar verliest weer van Lycurgus Groningen
  • 6 teams behalen de halve finale van de Open Club; uiteindelijk behalen jongens B, C en D de finale
  • Jongens B1 wint het regio-kampioenschap en de beker; op de Gesloten Club worden ze 2e

 

Foto’s / artikelen

2016-2017 – Achterhoek Super Sunday Cup

Teampresentatie-2016-2017

2016-2017 – Bekerwinst heren 1

2016-2017 – CMV kalender

Heren 1:

Heren 2:

Dames 1:

Dames 2:

Heren 1 bekerwinnaar:

 

Heren 3 kampioen:

Bovenste rij v.l.n.r.: Jasper Klomps, Maarten Brinkhof, Matieu ten Tije, Johan Greven, Robert Jansen, Mark Bloem
Onderste rij v.l.n.r.: Marcel Klomps, Jaap Bakker, Jeroen Westdijk, Rik Eijkelkamp, Jip Hogenboom, Bas Bloem

Meisjes C Open Club:

Meisjes D Open Club:

Meisjes C1 kampioen:

Jongens B Open Club:

Jongens C Open Club:

Jongens D Open Club:

Jongens B1:

Jongens B2:

Jongens B3:

Jongens C1:

Jongens B1 kampioen Topklasse:

Heren 6:

Heren 5:

Heren 4:

Heren 3:

Dames 3:

Dames 4:

Dames 5:

Dames 6:

Dames 7:

Meisjes A Open Club:

Meisjes B1:

Meisjes B2:

Meisjes B3:

Meisjes B4:

Meisjes B5:

Meisjes B6:

Meisjes C1:

Meisjes C2:

Staand v.l..n.r.: Fleur Jonker, Floor Hilferink, Emma Snelting, coach ?, Romy Derksen en coach Geert Hilferink.
Zittend v.l.n.r.:Vera Buiting, Mila Reindsen, Romy ?, Bente van Noort, Faye Krus en Aimee Kempers.

Meisjes C3:

Meisjes C4:

Meisjes C5:

Meisjes CMV 6.1:

Staand v.l.n.r.: Marlijn Stelwagen, Edith Coers, Liset Ebbers en Marit Lettink.
Gehurkt v.l.n.r.: Anne Berendsen en Minke Hoge Bavel.

Meisjes CMV kampioen Topklasse:

Recreanten dames 1:

Recreanten dames 3:

Recreanten dames 5:

Recreanten heren 1:

Recreanten heren 2:

Recreanten heren 3:

Recreanten mix 1:

Recreanten mix 2:

Orion jeugd kampioen ballenkinderen / quick moppers:

Dames 6 met Violenaktie:

Orion feestavond Paddys:

Bioscoopavond jeugd: