займ на карту онлайн

E-mailadressen

Orion ABC

Voor vragen/opmerkingen/acties willen wij u vragen om de volgende e-mailadressen te gebruiken:

Voorzitter, Jeroen Westdijk                                       voorzitter@orionvolleybal.nl

Secretaris, Geert Hilferink, algemeen                      info@orionvolleybal.nl

Secretaris, Geert Hilferink, privacy AVG                  privacy@orionvolleybal.nl

Penningmeester, Emiel Kniest                                  penningmeester@orionvolleybal.nl

Ledenadministratie, Don Coers:                               ledenadministratie@orionvolleybal.nl

Evenementen, Wendy Lettink en
Margot Hendriksen                                                     evenementen@orionvolleybal.nl

Kleding, Renate Bakker, Kitty Jansen en
Elsbeth van Marle                                                       kleding@orionvolleybal.nl

Ballenkinderen,   [vacature]                                       courtcrew@orionvolleybal.nl

Nieuws, Jaël Veenstra                                                 nieuws@orionvolleybal.nl

CMV, Arend Hordijk, Miranda Hissink                      cmv@orionvolleybal.nl

Technische commissie, Marco Buiting                     technischecommissie@orionvolleybal.nl

Financiën, Edwin Aalbers                                           financieel@orionvolleybal.nl

Vertrouwenspersoon, Chantal de Vries                   vertrouwenspersoon@orionvolleybal.nl

Vriendenclub, René Wiggers                                     vriendenclub@orionvolleybal.nl

Website, Lambiek Knepflé                                         webmaster@orionvolleybal.nl

Wedstrijdleiding, Kees Stelwagen,                          wedstrijdleiding@orionvolleybal.nl