• Albrand
  • Gafco
  • Rensa
  • Netterden
  • Hawi
  • CAD2M
  • Ubbink

E-mailadressen

Orion ABC

Voor vragen/opmerkingen/acties willen wij u vragen om de volgende e-mailadressen te gebruiken:

Voorzitter, Henk Hendriks                                        voorzitter@orionvolleybal.nl

Secretaris, Geert Hilferink, algemeen                      info@orionvolleybal.nl

Secretaris, Geert Hilferink, privacy AVG                 privacy@orionvolleybal.nl

Penningmeester, vacature                                         penningmeester@orionvolleybal.nl

Ledenadministratie, Don Coers                                ledenadministratie@orionvolleybal.nl

Evenementen, vacature                                              evenementen@orionvolleybal.nl

Kleding, Renate Bakker, Kitty Jansen en
Elsbeth van Marle                                                       kleding@orionvolleybal.nl

Court crew, vacature                                                  courtcrew@orionvolleybal.nl

Nieuws, Jaël Veenstra                                                 nieuws@orionvolleybal.nl

CMV, Arend Hordijk, Miranda Hissink                  cmv@orionvolleybal.nl

Technische commissie, Marco Buiting,  en
Technische Zaken, Hennie van Haarlem                technischecommissie@orionvolleybal.nl

Financiën, Edwin Aalbers                                           financieel@orionvolleybal.nl

Vertrouwenspersoon, Chantal de Vries                   vertrouwenspersoon@orionvolleybal.nl

Vriendenclub, René Wiggers                                     vriendenclub@orionvolleybal.nl

Website, Lambiek Knepflé                                         webmaster@orionvolleybal.nl

Wedstrijdleiding, Kees Stelwagen,                           wedstrijdleiding@orionvolleybal.nl