• Albrand
  • Seesing
  • Rabobank 2
  • Myrtax
  • Lindenhovius
  • Gafco
  • Rabobank 3
  • Gringo’s
  • Hollards
  • Tieleman bouw
  • New York Pizza
  • Ubbink
  • Dales
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Syrtaki
  • Rabobank
займ на карту онлайн
 

Meisjes C1

Wedstrijden en standen (Hoofdklasse B tweede helft)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
1Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1525
2Dash MC 1517
3DIOS MC 1514
4Halley MC 1614
5Seesing Personeel | Longa`59 MC 179
6Avior MC 166

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
Vervallen: 11 apr.11:30Dash MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1
Vervallen: 18 apr.12:00DIOS MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
28 mrt. - -
21 mrt. - -
14 mrt. - -
07 mrt.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - DIOS MC 14-0
29 feb.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - Halley MC 14-0
01 feb.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - Avior MC 14-0
18 jan.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - Dash MC 14-0
11 jan.Seesing Personeel | Longa`59 MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 10-4
14 dec.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - SV Dynamo Apeldoorn MC 10-4
07 dec.Dros-Alterno MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 14-0
16 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - Dros-Alterno MC 11-3
02 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - Rivo Rijssen MC 13-1
26 okt.Rivo Rijssen MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 14-0
19 okt.TiMaX/DeVoKo MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 13-1
12 okt.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - VIOS Beltrum MC 13-1
05 okt.SV Dynamo Apeldoorn MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 12-3
28 sep.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - TiMaX/DeVoKo MC 11-3
21 sep.VIOS Beltrum MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 11-3
Selectie seizoen 2019-2020

Team:

Meike Jonker
Anne Smeitink
Jill Berendsen
Liset Ebbers
Laurine Geerdes
Jet Wenting
Mirthe Ketelaar
Hilde Hietkamp
Fenne Wassink

Staf:

Trainer: Annemieke Koster

Competitie:

Meisjes C Hoofdklasse B Eerste helft

Training:

Kleurrijk: maandag 18.00-19.30 uur
SaZa Arena: woensdag 18.00-19.30 uur veld 2