• Gringo’s
  • Gafco
  • Tieleman bouw
  • Albrand
  • Seesing
  • New York Pizza
  • Ubbink
  • Myrtax
  • Syrtaki
  • Rabobank
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Rabobank 3
  • Dales
  • Hollards
  • Rabobank 2
  • Lindenhovius
займ на карту онлайн
 

Meisjes C1

Wedstrijden en standen (Hoofdklasse B tweede helft)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
1Rivo Rijssen MC 11041
2TiMaX/DeVoKo MC 11041
3SV Dynamo Apeldoorn MC 11024
4Dros-Alterno MC 11021
5Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 11018
6VIOS Beltrum MC 1105

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
1 feb.11:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - Avior MC 1
29 feb.11:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - Halley MC 1
7 mrt.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - DIOS MC 1
14 mrt.11:00Halley MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1
21 mrt.15:00Avior MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1
28 mrt.11:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - Seesing Personeel | Longa`59 MC 1
11 apr.11:30Dash MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1
18 apr.12:00DIOS MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
18 jan.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - Dash MC 14-0
11 jan.Seesing Personeel | Longa`59 MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 10-4
14 dec.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - SV Dynamo Apeldoorn MC 10-4
07 dec.Dros-Alterno MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 14-0
16 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - Dros-Alterno MC 11-3
02 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - Rivo Rijssen MC 13-1
26 okt.Rivo Rijssen MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 14-0
19 okt.TiMaX/DeVoKo MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 13-1
12 okt.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - VIOS Beltrum MC 13-1
05 okt.SV Dynamo Apeldoorn MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 12-3
28 sep.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 - TiMaX/DeVoKo MC 11-3
21 sep.VIOS Beltrum MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 11-3
Selectie seizoen 2019-2020

Team:

Meike Jonker
Anne Smeitink
Jill Berendsen
Liset Ebbers
Laurine Geerdes
Jet Wenting
Mirthe Ketelaar
Hilde Hietkamp
Fenne Wassink

Staf:

Trainer: Annemieke Koster

Competitie:

Meisjes C Hoofdklasse B Eerste helft

Training:

Kleurrijk: maandag 18.00-19.30 uur
SaZa Arena: woensdag 18.00-19.30 uur veld 2