• Gringo’s
  • Myrtax
  • Syrtaki
  • Dales
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Gafco
  • Rabobank 2
  • New York Pizza
  • Rabobank
  • Tieleman bouw
  • Seesing
  • Lindenhovius
  • Hollards
  • Ubbink
  • Albrand
  • Rabobank 3
займ на карту онлайн
 

Meisjes B1

De Topklasse bereikt

Een team met een persoonlijkheid waar je een huis op kunt bouwen. En dan de inzet, die kun je niet onder … tribunes schuiven.  Nee, alle gekheid op een stokje, op dit moment weer negen meiden, die samen instaan voor  spectaculair volleybal.
Ze hebben in de eerste helft van het seizoen door hard werken en zeker ook mooi volleybal de Topklasse bereikt. Met speelsters die flexibel inzetbaar zijn hebben ze gebruik kunnen maken van ieders kwaliteiten.
Met Nanna, Daphne en Lynn als setters, Marlijn, Bonny en Floor op midden en Anna, Nadyen Aimeé als passer-lopers gaan zij ook in de topklasse weer voor spectaculair vbal zorgen.

Wedstrijden en standen (Hoofdklasse B eerste helft)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
0Dros-Alterno MB 100
0Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 100
0Trivos MB 100
0Dros-Alterno MB 200
0SV Dynamo Apeldoorn MB 100
0Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MB 100

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
21 sep.10:45Dros-Alterno MB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 1
28 sep.11:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 1 - SV Dynamo Apeldoorn MB 1
5 okt.11:00Trivos MB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 1
12 okt.11:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 1 - Dros-Alterno MB 1
19 okt.11:00Dros-Alterno MB 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 1
2 nov.11:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 1 - Trivos MB 1

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
Selectie seizoen 2018-2019

Team:

2. Aimeé Kempers
3. Nady Koster
4. Daphne Wegman
6. Anna Volman
7. Lynn de Munck
8. Floor Hilferink
9. Bonny Willemsen
10.Marlijn Stelwagen

Staf:

Trainster: Annemieke Koster

Competitie:

Meisjes B Hoofdklasse B Eerste helft

Training:

Metzo College: Maandag 18.00 – 19.30 uur
Woensdag 18.00 – 19.30 uur