• Syrtaki
  • Gafco
  • Dales
  • Gringo’s
  • Rabobank 3
  • Seesing
  • Rabobank 2
  • Ubbink
  • New York Pizza
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Myrtax
  • Hollards
  • Albrand
  • Tieleman bouw
  • Rabobank
  • Lindenhovius
займ на карту онлайн
 

Meisjes C3

Wedstrijden en standen (Tweede Klasse H tweede helft)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
1Dash MC 11049
2Halley MC 11040
3Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 31030
4Auto van Oort/Rebelle MC 11014
5Morgana DVO MC 11010
6Voorwaarts MC 1107

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
1 feb.9:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 3 - Morgana DVO MC 1
8 feb.12:00VV Forza MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 3
15 feb.15:30Innovatiemakelaars.nl WSV MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 3
29 feb.9:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 3 - Halley MC 2
7 mrt.13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 3 - Auto van Oort/Rebelle MC 1
14 mrt.11:00Halley MC 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 3
21 mrt.14:30Seesing Personeel | Longa`59 MC 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 3
4 apr.13:30Morgana DVO MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 3
11 apr.0:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 3 - Innovatiemakelaars.nl WSV MC 1
18 apr.9:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 3 - Seesing Personeel | Longa`59 MC 2

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
18 jan.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 3 - VV Forza MC 11-3
11 jan.Auto van Oort/Rebelle MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 31-3
14 dec.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 3 - Halley MC 10-4
07 dec.Voorwaarts MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 30-4
30 nov.Auto van Oort/Rebelle MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 30-4
16 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 3 - Dash MC 10-4
Selectie seizoen 2019-2020

Team:

1. Esmee Witjes
2. Saar Meijer
3. Tara ten Have
4. Marit Bus
5. Mara Wellink
6. Anne Caspers
7. Nina Klomp
8. Madelief Koster
9. Serra Tuncok

Staf:

Trainer: Arend Hordijk
Assistent trainer: Isa de Munck
Coach: Brechtje Wiggers

Competitie:

Meisjes C Eerste Klasse D eerste helft

Training:

SaZa Arena:
Dinsdag 18.00-19.30 uur veld 3
Donderdag 18.00-19.30 uur veld 2