• Ubbink
  • New York Pizza
  • Dales
  • Albrand
  • Myrtax
  • Gafco
  • Seesing
  • Hollards
  • Rabobank 3
  • Syrtaki
  • Rabobank
  • Rabobank 2
  • Gringo’s
  • Rots tegelzetbedrijf
  • Lindenhovius
  • Tieleman bouw
займ на карту онлайн
 

Meisjes C2

Wedstrijden en Standen (Eerste Klasse E eerste helft)

Huidige stand

#Team Wedstr.Punten
1DIOS MC 11045
2Seesing Personeel | Longa`59 MC 11035
3Seesing Personeel | Longa`59 MC 21026
4Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 21022
5Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 11018
6DIOS MC 2104

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
1 feb.11:00Elite/Dynamo MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 2
29 feb.9:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 2 - De Hofnar-Bovo MC 1
7 mrt.11:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 2 - Elite/Dynamo MC 1
14 mrt.10:30Kerkemeijer Gemini MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 2
21 mrt.12:00Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 2
28 mrt.9:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 2 - VIOS Beltrum MC 1
4 apr.12:00De Hofnar-Bovo MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 2
18 apr.11:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 2 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 1

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
18 jan.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 2 - Kerkemeijer Gemini MC 14-0
11 jan.VIOS Beltrum MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 24-0
14 dec.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 2 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 13-1
07 dec.Seesing Personeel | Longa`59 MC 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 21-3
30 nov.Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 2 - Seesing Personeel | Longa`59 MC 11-3
23 nov.Seesing Personeel | Longa`59 MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 24-0
Selectie seizoen 2019-2020

Team:

Nikki de Roode
Merel Brugman
Fay Eijgelaar
Nina van Rijsewijk
Jente Zwienink
Benthe Bruggink, Benthe
Lotte van der Ster
Lotte Roebbers
Femke Wijkstra
Lotte Wichmann

Staf:

Trainer: Miranda Hissink

Competitie:

Meisjes C eerste Klasse E eerste helft

Training:

SaZa Arena:
Dinsdag 18.00-19.30 uur veld 2
Donderdag 18.00-19.30 uur veld 1