• Rots tegelzetbedrijf
  • Albrand
  • Syrtaki
  • Tieleman bouw
  • Lindenhovius
  • Rabobank 2
  • Gafco
  • Ubbink
  • Hollards
  • Seesing
  • New York Pizza
  • Gringo’s
  • Dales
  • Rabobank 3
  • Myrtax
  • Rabobank
займ на карту онлайн

Teams DS4-5-6 MA2-3-4 MB3-4 MC4-5

Nieuws

De teamindeling voor onderstaande teams voor het seizoen 2017-2018 is bekend en wordt hieronder weergegeven:

Dames 4:
Trainer Karel Mollevanger

Ellen Weigand
Marian Bloem-Weerdmeester
Corine Willinge-Prins
Hetty Meijer
Petra Haak
Maureen Roudijk
Marleen Eijkelkamp-Broekhuis
Kirsten Bokkers
Ellis Reesink-Hofacker
Aike Kaak
Mariel van Bronkhorst

De volgende speelsters trainen alleen mee, omdat het team vol zit:
Hanne Visser
Jorinca Simmelink-Ansink
Elleke Stapelbroek

Dames 5:
Trainer vacant

Karin Bazen
Ineke Garritsen
Marlot Cornielje
Diane te Brake
Berlinda Huisman
Myrthe Steen-Smit
Iris Bolder
Wendy Lettink-Smit
Margot Hendriksen
Esmee Valk
Monique Weijers

Dames 6:

Monique Oudhuis
Loes van de Kempe
Inge Raayman
Laura Berendsen
Stephanie Schepers

Meisjes A2:
Trainer Hans Albers

Marre Clephas
Jolanda Roos
Luna Risiglione
Nika Meyer
Myrthe Hermans
Fleur Steentjes
Babette Wolsink
Tum-Meng van de Toren
Mieke Gasseling

Meisjes A3:
Trainer Hans Albers

Sam Baak
Zoe Kamperman
Anne Jacobs
Jasmijn Bakker
Steffi Meek
Saviel Weidema
Silke van Noort
Lotte van Houten
Fee van der Werff
Charlotte Peeters

Meisjes A4:
Trainer Hans Albers

Julia Ebbers
Maureen Kluitman
Serene Bergman
Marloes Wissink
Femke van Doesburg
Isabel Verschuere
Britt Neyenhuis
Isa Blij
Emi Hermans
Deveny Linnenbank

Meisjes B3:
Trainer vacant

Simone Slotman
Ella Lubbers
Ruth Rolevink
Paulien Graalman
Nicolien ter Lindert
Romy Stomps
Fleur Jonker
Hieke van der Schouw
Lieneke van Engelenburg
Marit Jager

Meisjes B4:
Trainer vacant

Merel Jansen
Myla Labee
Melda Yazici
Anne May Giesen
Mirte van Duyn
Ashley Korhorn
Emma Jurgens
Simone Fung a Fouf
Anne Barten
Justice

Meisjes C4:
Trainers Karel Mollevanger, Jaap Löwenthal, Emiel Kniest

Pien ter Hart
Sterre Driessen
Mai Khongyuen
Noa Bussink
Kyra Werner
Min Khongyuen
Eline  Gerner
Meis de Vries
Sanne Kamphuis
Vita Overkamp

Meisjes C5:
Trainers Karel Mollevanger, Jaap Löwenthal, Emiel Kniest

Pien Smit
Heleen Graalman
Esther Rolevink
Esma Ucuzu
Eline ter Heijne
Lune Teunissen
Famke Willemsen
Fenna Zwienink
Juliet Bouwman
Alisa Younan