• Gafco
  • Rensa
  • Netterden
  • CAD2M
  • Ubbink

Van Haarlem nieuwe voorzitter

Nieuws

Versterking organisatie hard nodig

 

Hennie van Haarlem is de nieuwe voorzitter van Rensa Family Orion. Samen met Emiel Kniest, de nieuwe penningmeester en secretaris Geert Hilferink vormt hij het nieuwe dagelijks bestuur van de vereniging. Van Haarlem en Kniest werden tijdens de Algemene Ledenvergadering (ALV) van 28 februari 2025 gekozen en benoemd.

Bestuurslid Grietje Gerritsen trad officieel af, maar blijft als coördinator Facilitaire Zaken nauw betrokken bij de organisatie binnen de vereniging.

   
Hennie van Haarlem, voorzitter.             Emiel Kniest, penningmeester.

De ALV stond voor een groot deel in het teken van de door het bestuur gemaakte organisatie-opzet en taakomschrijving. Daarin staan – verdeeld onder de zes pijlers – alle commissies en werkgroepen beschreven inclusief een taakbeschrijving van alle vrijwilligersposten.

Deze pijlers zijn:

  • Wedstrijdzaken
  • Facilitaire Zaken
  • Technische Zaken
  • Communicatie
  • Sponsoring
  • Ledenbinding

 

In het document staat ook aangegeven welke posities nog vacant zijn en voor welke posities de vereniging dus op zoek is naar leden of ouders die zich willen inzetten voor Rensa Family Orion.

Meer hulp blijft nodig
Hoewel een deel van de posities is ingevuld, zijn we er nog lang niet, zo benadrukte Van Haarlem tijdens de ALV. Onder meer de pijler Wedstrijdzaken heeft dringend versterking nodig. Behalve een coördinator zoeken we ook vrijwilligers voor het wedstrijdsecretariaat en een scheidsrechterscoördinator. Essentiële posities om ervoor te zorgen dat onze teams wedstrijden kunnen spelen en er scheidsrechters geregeld worden.

De pijler Ledenbinding is nieuw binnen de vereniging, maar is gezien de wens om de vereniging te versterken erg belangrijk. Van Haarlem benadrukte dat deze versterking niet voor niets onderdeel is van de visie van Rena Family Orion. Daarin staan het opleiden van eigen jeugd en het versterken van de vereniging centraal.

De komende weken worden trainers en aanvoerders gevraagd om de openstaande vacatures, en de noodzaak om als lid ook actief bij te dragen aan de organisatie van de vereniging, met de teams te bespreken. Daarbij geldt dat bepaalde activiteiten, acties of evenementen ook door teams opgepakt kunnen worden. Denk daarbij aan de Violenactie of de Grote Clubactie, maar ook andere taken kunnen door meer mensen samen opgepakt worden.

In het schema hieronder is te zien welke posities nog vacant zijn (geel) en voor welke commissies of werkgroepen nog aanvulling gewenst is (blauw).